Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ki hánytam egy tablettát,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hánytam egy tablettát, mekkora baj?

Figyelt kérdés
Symicia fogamzásgátló tablettát szedek es ki hánytam kedd este 10 fele. (8-kor vettem be) következő hónapban talalkozok a barátommal, szóval megerősítés kéne csak, hogy nem lesz semmi bajom?! :) ja és nem pótoltam a tablettát.
2015. máj. 21. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
pótold :)
2015. máj. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerinted miért van BETEGTÁJÉKOZTATÓ a gyógyszer dobozában? Elolvastad azt valaha? Kétlem, mert erre vonatkozóan is van benne infó.


Off: Nem értem, hogy aki még annyira gyerek, hogy

1) nem tud olvasni

2) tud olvasni, de nem tud szöveget értelmezni

az minek él szexuális életet???

2015. máj. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1 szem kimaradása (ha kihánytad nem hat) probléma lehet, ha akkor is élted volna a szexuális életet. Így nem, ha továbbra is szeded normálisan és nem hányod ki egyszer sem, akkor mire találkoztok nem lesz baj. Pótolni kellett volna egyébként, de mivel már csütörtök van ne csinálja semmit, hogy még jobban leterheld a szervezeted plusz egy gyógyszerrel, hanem inkább folytasd úgy, ahogy eddig is.
2015. máj. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha csak egy hónap múlva találkoztok, addigra ismét kialakul a védelem, de így ugyanaz van, mintha nem vetted volna be.
2015. máj. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lehet hogy jövő héten is sikerül találkoznunk, akkor kell kiegészítő védekezés? Mert az egy hónap ugye már el telt, de az az egy szem ne tudom mennyire befolyasolja
2015. máj. 24. 13:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Ehhez talán el kellene olvasnod a betegtájékoztatóban, mennyi időnek kell eltelnie. És ha már ott vagy, elolvashatnád végig, ahogy azt tenni kéne minden gyógyszer szedése előtt...
2015. máj. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!