Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a véleményetek? Pharmatex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Pharmatex?

Figyelt kérdés
Kicsit hosszú, de hátha lesz aki végigolvassa, mielőtt elkezdi osztani az észt. :) 6 éve megszakítást alkalmazunk, soha nem volt belőle gond, de hozzátenném, túl vagyunk a 3. x-en. Nemsokára itt az évfordulónk és párom mindig mondja, annyira jó lenne elmenni bennem. Az évfordulónk idején a naptármódszer szerint (28 napos ciklus) nekem minimális esélyem lenne teherbe esni. Maximum csak valami hirtelen és spontán peteéréssel. :D Arra gondoltam, vennék Pharmatex-et és úgy csinálnánk. Szerintetek?
2015. máj. 21. 15:20
 1/5 Jázi :) ***** válasza:
A Pharmatex-ről én eddig nem sok jót hallottam. Nem véd eléggé ha minden igaz, de tapasztalatom nincs vele.
2015. máj. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem nyújt 100% védelmet. Olyanoknak szokták ajánlani, akiknek nem lenne gond, ha becsúszna a baba. De nőgyógyásztól pontosabb információt fogsz kapni. Barátnőmnek ezt mondta a dokija, nem is próbáltuk ki. Sima fogamzásgátlót miért nem használtok? Biztonságosabb és el is mehet benned.
2015. máj. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Annyira sok a negatív tapasztalat róla. Vannak akik meg 2, 5, 8 évig is ezt használják. Én meg csak amolyan "évfordulós meglepinek" szánnám. :) Úgy gondolom nagyon pechesnek kellene ahhoz lennem, hogy így besikerüljün.
2015. máj. 21. 15:27
 4/5 A kérdező kommentje:
Szedtem fogamzásgátlót, nem ment el bennem úgyse. Nála a megszakítás alap dolog. De már ő is kacérkodik a gondolattal, hogy azokon a napokon amikor elméletileg "terméketlen" vagyok, mi lenne, ha... Ezért szeretném így kipróbálni.
2015. máj. 21. 15:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Az a véleményem, hogy a kúp az nagyon ratyi. Nem hogy síkosít, hanem akadályozza az aktust, még normálisan nedvesedő csajoknál is. Ráadásul büdös is.


Ennyire emlékszem belőle.

2015. máj. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!