Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elfelejtettem bevenni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtettem bevenni a tablettát, lehet baj?

Figyelt kérdés
Tegnap este kimaradt egy tabletta,valamiért teljesen kiment a fejemből,pedig mindig odafigyelek rá. 12 óra már letelt,mikor eszembe jutott (tegnap este 7kor kellet volna bevennem és ma délelőtt fél11kor vettem be), a betegtájékoztató azt mondta vegyem be mikor eszembe jutott.Az 5. levél 2. szem tablettájáról van szó. Az elmúlt napokban éltem nemi életet,lehetek terhes?

2015. máj. 13. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:

nem hiszem, hogy terhes lehetnél, de ha nagyon aggódsz, 2 hét múlva csinálj tesztet.

ma pedig folytasd a szedést, tehát 7kor vedd be a következőt.

2015. máj. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
és ma miért nem pótoltad?
2015. máj. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ja bocsi,2-es vagyok,szóval pótoltad,TELJESEN RENDBEN VAN.


Fél11kor bevetted a tegnapit,és majd este szépen vedd be a MAIT.

Holnap meg már ahogy rendesen kell.


Nem lesz gond!

2015. máj. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem, 1 tabletta nem tabletta
2015. máj. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat! :)
2015. máj. 13. 14:19
 6/6 anonim ***** válasza:
1 tabletta nem számít, csak vedd be őt is, a következőt meg a szokott időpontban. Ha nagyon aggódsz, ilyenkor hsználjatok gumit is, de egyébként nem kéne, hogy baj legyen.
2015. máj. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!