Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Dianille fogamzásgátló +...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dianille fogamzásgátló + magas koleszterin szint?

Figyelt kérdés

1 éve szedek Dianille fogamzásgátlót (cisztám van, és ezt kezeljük vele), egy hónapja viszont kiderült, hogy nagyon magas a koleszterin szintem, és a háziorvos azt mondta, hogy ezt a fogamzásgátló is elősegítheti, és a gyógyszer betegtájékoztatóján is azt írja, hogy nem szabad szedni magas koleszterin szint esetén. A nőgyógyászom szerint azonban nyugodtan szedhetem (sőt ajánlja annak érdekében hogy könnyebb legyen majd a teherbe esés, mikor majd babát szeretnék)....van valaki aki nagyon jártas a témában, vagy esetleg hasonló cipőben járt már? szedjem tovább a gyógyszert vagy veszélyes lehet ?

...a koleszterinem egyébként örökletes is, meg valószínűleg az is elősegíti hogy általában nagyon stresszes vagyok + mozgáshiány ...de lehet attól még nem tesz jót neki,ha még szedem a tabit is.... segítsetek....:(



2015. máj. 12. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
hát ez csajos orvosi téma. Ha nem bízol a nőgyógyászod véleményében, akkor keress fel egy másikat. De elsőre, ha azt írja a gyógyszer, hogy így ne szedd akkor én nem szívesen szedném..
2015. máj. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tényleg nem is az, hogy nem bízom a véleményében, mert sok okom nincs rá, csak kicsit furcsa, hogy a tájékoztatóban mást ír, mint amit ő mond...
2015. máj. 12. 21:42
 3/6 anonim ***** válasza:

menj el dietetikushoz,és ő meg fogja mondani, mit változtass az étkezéseden!


(egyébként minimális szénhidrát,sok fehérje,zöldség,gyümölcs, semmi cukor! és kardió mozgás nélkülözhetetlen!)

2015. máj. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon magas? Akkor én folytatnám tovább a szedését, kedves kérdező, ugyanis az egészségeddel játszol. Nekem is nagy valószínűséggel örökletesen magas (apai ágon mindenkinek az) és ahogy a kettes írja, az nem igaz, ebben az esetben hiába élsz gyümölcsökön, a szervezeted magától generálja attól függetlenül, hoy mit eszel! (Én soha nem eszek zsírok kajákat és egészségesen élek és ez nem segít rajta). Nekem fel sem merült a szedése, én neked sem javasolom a továbbiakban, főleg ha jön mellé koleszterincsökkentő is. Remélem segítettem!
2015. máj. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, hármas vagyok, csak a lényeget írtam el, elnézést, szóval én NEM folytatanám a szedését a helyedben!
2015. máj. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
reggel egyetek rántottát,a hiedelemmel ellentétben,nem felviszi,hanem leviszi a koleszterint!(persze szalonna és kenyér nélkül)
2015. máj. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!