Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 8 órával hamarabb vettem be a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 órával hamarabb vettem be a fogamzásgátlót lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
Sajna ossze kevertem a napokat es hirtelen azt hittem nem vettem be este így gyorsan bevettem a ma esti adagomat. Lehet valami bajom? Kellesz kiegészítő védekezést használnom?
2015. máj. 7. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:

ezt a kérdést már vagy 6.-jára olvasom ugyanebben a formában...


"Kellesz kiegészítő védekezést használnom?"


ennyire buta vagy, vagy mindenki aki benézi így fogalmaz?

vagy csak kamu az egész?

2015. máj. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kiszorosodik a lyukad
2015. máj. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A hónapban én is csináltam hasonlót. Egy nap 2-t vettem be, és én is valahogy azidőtájt, mint te.


Én is feltettem itt a kérdést, de nem kaptam (hozzád hasonlóan) érdemi választ, szóval elmondom, mit csináltam, és utólag belegondolva mit csinálnék másképp hasonló helyzetben :D


Amit csináltam: a másnapi adagot, amit előző este vettem be, kihagytam, ahogy volt. Harmadnapon meg esténként kezdtem szedni már, mert nem tudom, úgy éreztem, ha este volt a baki, akkor onnantól kezdve este fogom szedni. Mindemellett egy hétig kiegészítő védekezést alkalmaztam, ami elnyúlt, mindenféle okok miatt, szóval a vérzés végéig, kb 2 hétig nem volt akkor szex. Amúgy, ami változást tapasztaltam, hogy egy nappal később jött meg a vérzésem a megszokotthoz képest, de ennyi. Azért, eléggé be voltam tojva, most már napi 5x minimum ellenőrzöm, hogy mindent okésan csináltam-e.


Amit másképp csinálnék: nem változtatnám a megszokott bevételi időt. Mármint, az előre bevett tabi napját kihagynám megint, de a rá következő napon ugyanúgy normálisan szedném a bogyót, ugyanúgy reggelente, ha addig reggelente szedtem. Fogalmam sincs, miért variáltam be, eléggé megrémültem, hogy most mit bénáztam, 3 éve szedem, még sose volt ilyen, hát rögtönöztem.

2015. máj. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3. vagyok: azért a kieégszítő védekezést mindenképpen javaslom. legalább 1 hétig, mintha kihagytál volna egy szemet.
2015. máj. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!