Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik a legbiztonságosabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legbiztonságosabb óvszer?

Figyelt kérdés
Első alkalom lesz és nem tudjuk melyik lenne a legbiztonságosabb óvszer. Tudtok segíteni?

2015. máj. 6. 19:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha megfogadod a tanácsom akkor Musculant ne vegyel még véletlenül se.

Én a LifeStyles Skny-t ajánlanám kicsit drágább mint a többi LifeStyles de nekünk eddig még ez volt a legjobb, vagy a Durex Ultra Thin és egyáltalán nem szakad jobban, mint egy normál vastagságú. Sőt egyszer tele töltöttem vízzel és a félkád megtelt vízzel mire végre kilyukadt.

Szóval ott ha valaki szakítja az nem az óvszer hibája hanem a használóé. Persze lehet gyári hibás, de annak nagyon nagyon kicsi az esélye mert mindegyik nagyon szigorú európai ellenőrzésen megy át.

Összegezve olyan hogy legbiztonságosabb nincs, mind biztonságos csak rajtatok múlik.

De ha nagyon parázol a LifeStylesnak van Ultra Safe nevű spermicid bevonatos gumija, de én ezt csak reklámnak tartom, ha lyukad kétlem hogy az kis spermicid bevonat "megfogná" a cuccot.

2015. máj. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!:)
2015. máj. 10. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!