Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Análistól lehet gyerekem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Análistól lehet gyerekem?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 28. 06:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Zsíroskenyér,kamasutra,sex igen terhes vagy!
2015. ápr. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen, főleg ha fiú vagy.
2015. ápr. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Csak kula bá
2015. ápr. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Nem lehet
2015. ápr. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
NEKED lehet
2015. ápr. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Te úr Isten! Ez komoly kérdés? Ha ezt nem tudod akkor nem értem minek szexelsz? Hány éves lehetsz. Mi is tudhatsz egy férfi működéséről fizikailag. Nem nem lehet! És jobb is hogy csak a popsidba voltak, mert így nem azon kell most gondolkodnod, hogy van ami megjön minden hónapban és most hova lett.
2015. ápr. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

kiadsam333

Értem már.. szóval a beteges depressziód arra vezethető vissza, hogy már születésedkor kiderült, hogy életképtelen vagy, még fehér bőröd ellenére is.....

Én a helyedben nem lennék büszke erre a bőrre nagyon mocskos.... te teljes, 100% magyar...

Azt hiszed, hogy huszonévesen te tudod, hogy mi jó és mi nem? Ne röhögtess.

Egyébként én nem tettem semmi sértőd szegény anyukádra...

Egy picit gondolkodj mielőtt beszélsz. A "fehér" bőrűeknek nincs jobb témájuk, mmint a zsidózás, cigányozás, négerezés...

Nincs más? Ennyit tudsz? Te "áldott fehérbőrű"

2015. ápr. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Az indiaiak sem fehér bőrűek mégis szorgos és élelmes nép...a fehér bőr nem áldás...2 fajta barna bőrű van akikkel a világszinten elég nagy probléma van...mondjuk négerekből van amerikában akik befutottak...de jól is vannak ott :D nem a bőrszín hanem a mentalitás a lényeg...fehér bőrűben is van olyan mint azok az élősködők...


te meg dobálózhatsz itt, gondolom te "élelmes fémdetektor szemű vagy" :) hát egészségedre :)

Bújj vissza oda ahonnan jöttél jobb helyed volt ott :) legalábbis nekem nem hiányoztál :D és igazából nem is nagyon érdekel a véleményed :P mert nem is érted az első válaszom lényegét :P te nagyokos :) na pá.

2015. ápr. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
11-es. Ha valaki megemlíti, hogy fehér bőrű akkor más más színűvel értelemszerűen ellentétes. Te itt lekicsinyled azt akinek fehér a bőre. Akkor nem benned van a rasszizmus?
2015. ápr. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!