Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tényleg hülyeség?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg hülyeség?

Figyelt kérdés

1 hete késik, már az ideg vet szét.

Hónap elején nagyon beteg voltam, antibiotikumot szedtem, így egész hónapban csak 3szor voltunk együtt. Óvszert használtunk, nem történt baleset.

Emellé rengeteg stressz is ért.

Egy ideg vagyok már, szeretnék tesztelni, de a barátom lebeszélt, mert hogy ha egy tesztet veszek, és negatív, annak úgysem fogok hinni, és biztosan vennék még 4et.

Ha mind negatív, akkor sem nyugszom meg, mert attól még nem jön meg. Jövő hó elején úgyis megyek nőgyógyászhoz, addig úgyse tudok semmit tenni, ha pozitív, ha negatív, max tovább idegeskedni, és lehet, addig még meg is jön.

(Hó elején egy napig megvolt, de ez baj)


2015. ápr. 25. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Szegény még meg sem tud jönni rendesen ekkora feszültségben. :D
2015. ápr. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

valszeg az antibiotikum kicsit bekevert a szervezetednek,meg úgy általában a betegség miatt


a stressz miatt meg pláne késik



mivel védekeztetek nem lehetsz terhes

2015. ápr. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Csak késik! Nyugodj meg, mivel védekeztetek nem lehet baj! Fölöslegesen ne stresszeld magad. :)
2015. ápr. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

szeretkezzetek egy hatalmasat vagy többet és megjön


nem vagy terhes

2015. ápr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem pont a múlthónapban késett 17 napot a menzeszem az antibiotikum miatt, ne aggódj, ha ennyire rágörcsölsz, még később fog megjönni. :)
2015. ápr. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyébként az is előfordulhat, hogy kimarad egy, ez ilyenkor normális
2015. ápr. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!