Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Úgy érzem magam mint aki terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem magam mint aki terhes?

Figyelt kérdés
Semmi tünet, vagy gondom nincs. 10-én volt még utoljára a menzeszem, mostanában kell megjönnie. Kb 28naposak a ciklusaim. Megszakítjuk már vagy másfél éve. Soha nincs gond és tudom hogy ez nem védekezés. Vajon pszichésen van ez, mert közel a menzeszem?

2015. ápr. 24. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Itt semmi konkrétum nincsen. Érezd úgy, hogy ne legyél terhes.....idióta
2015. ápr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tévedsz, ez védekezés! Mit gondolsz mitől nem estéleddig teherbe?
2015. ápr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Aha. Most okosabb lettem.
2015. ápr. 24. 20:47
 4/7 anonim ***** válasza:

"Úgy érzem magam mint aki terhes?" de az neked nehezedre esik, hogy vegyél egy terhességi tesztet, hogy megnyugtasd magad!


És igen, pszichésen sok minden befolyásol!!!

És húzzatok óvszert!!

2015. ápr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Már 4 éve nem használok óvszert és sose volt probléma belőle, kényelmesebb is meg biztonságos is ha tudod mire kell odafigyelni... kezdőknek nem ajánlom.
2015. ápr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nehezemre esik igen, mivel hogy még van pár nap menzeszig. Addig a teszt csak pazarlás, elv.
2015. ápr. 24. 20:51
 7/7 A kérdező kommentje:
Mi sem fogunk óvszert húzni. Egymás után kétszer nem teszi be, mindig időben kiveszi. Felesleges lenne,
2015. ápr. 24. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!