Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az esemény utáni vény nélkül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esemény utáni vény nélkül kaphato? És kb mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 23. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Magyarországon vényköteles marad az ellaOne tabletta, bár az únióban kötelező lett volna áprilistól vény nélkülivé tenni. Nálunk maradt vényköteles, hogy jól megszívassák, aki nem akar szülni.
2015. ápr. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csakis nőgyógyász írhatja fel és az Escapelle 5000 Ft körül van.
2015. ápr. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem aki nem akar gyereket az vedekezzen es kesz. Inkabb legyen venykoteles mint hogy minden takony tini azert rohangaljon a gyogyszertarba. Merthogy nem tul egeszseges....
2015. ápr. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 MacsoFavago ***** válasza:
39%
3. válaszoló sugárzik rólad a butaság, én asszonnyal mikor meghágtam és még gumit használtunk anno 70-ben volt mikor kiszakadt és nem vettük észre, megesik az ilyen mindenkivel. Elég nagy butaság, hogy vényköteles. Bár a Magyarországi alacsony születési ráta miatt, valószínű ezért vényköteles még.
2015. ápr. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1. egy férfi, aki azt hiszi, hogy jobban tudja, mint a nők, hozzá szól egy női témához, ráadásul butaságot!

2. halvány fogalmad sincs arról, kedves 4. kommentelő, hogy egy eseményutáni tabletta mennyi hormont tartalmaz! Rengeteget, ami nagyon befolyásolja a női szervezetet! Egy-két hónapnak el kell utána telnie, hogy visszaálljon a régi kerékvágásba!

És igen, jó hogy vényköteles, mert ebből az oldalból is kiindulva, nagyon sokan felelőtlenek és nem védekeznek. És ha egy ilyen lórúgásnyi hormontartalmú gyógyszert csak úgy meg lehetne venni, akkor minden felelőtlen kislány ezt venné be, és szétcseszné a szervezetét!



Kedves kérdező, el kell menned a nőgyógyászatra, ott felírják neked, és kb 5-6 ezer forintba kerül. Figyelmesen olvasd el a tájékoztatót!

2015. ápr. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 MacsoFavago ***** válasza:
Igazából megint csak azt tudom mondani butaság. Valószínű azért vényköteles mert, Magyaroszág nincs felnőve ahoz, hogy mindenki felelősségteljesen gondolkodnoj. Ezért nincs még legalizálva a fű se itt. (nem jó példa ide, de a lényeg a lényeg)Lehet, hogy női témát feszegetek, de attól még nem kell tudálékoskodni, mert szerintem a legtöbb ember tudja mi is van ezekben a szerekben. Aki meg felelőtlen azt meg szarjuk le, hogy rombolja a szervezetét vele. Legalább kevesebb oxigén fogy ezáltal tovább maradunk életbe itt a Földön, több élelmiszer/víz marad meg. Nem jobb mindenkinek? Aki erre játszik ez van nem kell sajnálni.
2015. ápr. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Hogy te mennyire ostoba vagy az hihetetlen....
2015. ápr. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!