Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikortól hat az altforalle...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

O.blackhair.o kérdése:

Mikortól hat az altforalle fogamzásgátló? 18/L

Figyelt kérdés

Mármint tudom,hogy ha a mensi 1napján veszem be akkor azonnal hat... de ha csak az 5. napon vettem be? Mert valaki azt mondta,hogy 1hetet (7napot) kell várni az első kiegészítő védekezés nélküli aktusig.....de valaki meg azt mondta,hogy 1hónapot!

Akkor most? Kinek mi a tapasztalata róla?



2015. ápr. 21. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:

olvasd el a betegtájékoztatót, vagy a gyógyszer ismertetőjét, ott rajta van... de így nem hat azonnal, és mindenképp érdemesebb az 1 hónapot megvárni szerintem.

bár jobb lett volna, ha most nem kezded el szedni, hanem megvárod a következő menzeszt, és akkor szeded az 1. naptól..

2015. ápr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez nehezebb, mint a matek dolgozat.
2015. ápr. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!