Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi ideig tart még a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig tart még a barnafolyás a fogamzásgátlótól?

Figyelt kérdés
Az orvosom felírta nekem az új fogamzásgátlót, a Volinát. A tájékoztatóra az volt írva, hogy a menstruáció második napjától is lehet szedni, így is tettem. A menzeszem mint midnig,egy hétig tartott, de azóta (már egy hete hogy vége) még mindig ilyen utóvérzéseim vannak. Ha a párommal szeretkezünk, még rendesen vér is jön, nem csak ilyen barnás váladék.. Már nagyon fusztráltnak érzem magam emiatt, elmúlik-e ez valaha?? (tehát már több mint két hete vérzésem van)
2010. febr. 21. 11:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is ugyanez volt, csak egy másik bogyóval, és én is sík ideg voltam már, mikor egy hónapig folyamatosan barnáztam... aztán volt az egy hét szünet, megjött rendesen, és 3-4 nap múlva eltűnt, és nem lett több utóvérzés. Azóta minden rendben. Remélem, neked is így lesz, kitartás és tisztasági betét!

2010. febr. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat, nagyon sokat segített, kicsit megnyugtatott :) Már nincs sok hátra az első levelemből.
2010. febr. 21. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!