Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 5 hónapja szedem a fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 hónapja szedem a fogamzásgátló gyógyszert. Tegnap elfelejtettem be venni. Eltelt már 12 óra ( sőt 24 is). Nem tudom, hogy a tegnapit is és a mait is be vegyem vagy csak a mait?

Figyelt kérdés
2010. febr. 20. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
csak a mait
2010. febr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
de ugye tudod hogy a következő 7 napban kiegészítő védekezés kell??!!
2010. febr. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mondjuk tedd azt ami a betegtájékoztatóban van, hiszen arra találták fel.
2010. febr. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Igen, tudom:S:)
2010. febr. 20. 22:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy milyen gyógyszert szedsz. Úgy cselekedj, ahogy a tájékoztatóban le van írva. Valamelyiknél ha első héten felejted el bevenni, akkor is be kell, ha kettőt veszel be utána egyszerre, aztán kiegészítő védekezés egy hétig, aztán ha második hétről hagyod ki, akkor nincs semmi teendő, de akkor is be kell venni... Szóval tablettától függ, így nem nagyon tudunk válaszolni.
2010. febr. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
sz.tem nyugodtan bevehecc többetis bajod nem lessz velemis volt olyan h késöbb tudtam megvenni és egyszerre 3-at vettem be de nem lettem terhes! 1 bogyo nemszámít
2010. febr. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!