Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Méhnyak seb. Mi a teendő?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Méhnyak seb. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Voltam nogyogyasznal, mert elkezdek fogamzasgatlot szedni. Megtudtam, hogy van egy mehnyak sebem, amit az orvos szerint csak mutettel lehet eltávolítani, bár a neten mindenhol azt írtak a diagnozisra, hogy elég le fagyasztani, plusz akkor sem veszélyes ha nem is csinálnak vele semmit. A kerdesem az lenne, hogy emiatt a seb miatt, nem lehet az, hogy esetleg a tabletta szedése ellenére is teherbe esek? Tudom, hogy hülyeség, de azert hátha tud errol valaki valamit.

Előre is koszonom



2015. ápr. 17. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Én inkább elmennék egy másik nőgyógyászhoz is kikérni a véleményét.
2015. ápr. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
El fogok menni, de meg nem most, rákszűrés eredményem harom het múlva lesz meg es akkor megyek masik orvoshoz.
2015. ápr. 17. 17:32
 3/6 Költőnő? ***** válasza:
esélyes h azért javasol műtétet, mert könnyen elrákosodhat.
2015. ápr. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem mondta, hogy sürgős, szóval nem tudom.
2015. ápr. 17. 18:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, nekem is méhnyak sebem volt, valami véres mintát vett az orvos, de én csak kúpot kaptam, nem kellett műtét. Azóta szedek fogamzásgátlót, maga az orvos ajánlotta (mert az óvszertől alakulhatott ki), úgyhogy biztos, hogy teszi a dolgát a sebtől függetlenül.
2015. ápr. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom!!
2015. ápr. 26. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!