Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Osszevesztunk a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osszevesztunk a legjobb baratommal a tabin. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A legjobb baratomnak elmondtam hogy 1 honapja fogamzasgatlo tablettat szedek. Erre nekem allt hogy milyen eretlen gyerekes vagyok stb. En meg ugye vedtem magam. Es most nagyon osszevesztunk. Nagyot csalodott bennem. Mit tegyek? Valaki segitsen visszaszerezni!
2015. ápr. 7. 22:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem maradj a barátoddal. Nem értem min akadt ki.
2015. ápr. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezt vele kell megvitatnod, milyen észérveket tud ő felhozni a tabletta ellen és milyen biztonságos, kényelmes védekezési módokról tud, ami jobb lehet? Szerintem nincs jobb... ÉS te is elmondhatod a tabletta melletti érveidet, ilyenen összekapni igazán felesleges, ez a gyerekes, nem a fogamzásgátlás.
2015. ápr. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
és ezen miért akadt ki?
2015. ápr. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez miért éretlen és gyerekes dolog?
2015. ápr. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezen összeveszni!Te dolgod,hogy szedsz tablettát vagy sem.Mi köze a másiknak hozzá?
2015. ápr. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A legjobb baratommal vesztunk ossze nem a parommal. Szerinte azert gyvagyok gyerekes meg eretlsn, mert 17 evesen nem kene. Ebbe lehet igaza vn de ezt lattuk legjobbnak, mint egy veletlen terhesseget. Es azert is kiakadt meg plusszba hogy en vedtem magam es szerinte neki alltam. Tudja h imadom de nagyot csalodott bennem. Regebben elmondta a velemenyet a tabirol es ennek ellenere megis elkezdtem.
2015. ápr. 7. 22:31
 7/11 anonim ***** válasza:

Kit érdekel?

Az ilyen nem barát. Jobb hogy megszabadultál tőle.

Semmi köze a te életedhez. Elmondhatja a véleményét, de hogy még lehordjon az sok.

2015. ápr. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Féltékeny, hogy mással dugsz. Ez lehet inkább a háttérben, a gyerekességre csak egy ürügy.
2015. ápr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
AZ ilyeneket rá kell hagyni. Az igazi barátokat nem érdekelné, ha tablettát szedsz, mert ezzel is véded magad. Ha ezen összevesztek gratula neki.
2015. ápr. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Már bocs, de mi köze ehhez a legjobb barátodnak kérdező, hogy te mit szedsz? Ez csak rád és a párodra tartozik. Ha neked így jó, azt mindenkinek el kell fogadni, mert ez a te döntésed és kész. Ezt senkinek nincs joga felróni neked, mont ahogy azt se lenne, ha nem sszedned. Nekem is vannak barátnőim, akikkel előkerül a téma, de még az anyámmal is, de senkinek eszébe nem jutna kritizálni miatta. Ha meg igen, akkor valószínűleg addig lenne a barátom...
2015. ápr. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!