Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Antibiotikum után hogyan? Van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Antibiotikum után hogyan? Van egy kis zavar, hogyna oldjam meg?

Figyelt kérdés
Szóval a héten antibiotikumot szedtem, amit kedden fejeztem be...alap esetben tudom,hogy az antib. szedése alatt és még utána egy hétig kell kiegészítő védekezés. Csakhogy az utolsó szem gyógyszerem ma vettem be, holnaptól a 7 gyógyszermentes nap következne. Szóval csak 2 szem gyógyszert vettem be az antibiotikumos kezelés után... így is áll,hogy még egy hétig kell védekezni? vagy a gyógyszermentes 7 napot ne számoljam bele a 7be? Vagy ne tartsak 7 nap szünetet, hanem holnap vegyem be a köv. szemet? (Lindynette 20-ról van szó amúgy)
2010. febr. 18. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Vagy kérdezd meg a nőgyógyászodat, vagy pedig menj biztosra, és inkább használjatok két hétig mást is.
2010. febr. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

csak hogy tudd antibiotikum szedése után nem egy hetet kell várni hanem a következő menstruációig kell a kiegészítő védekezés a háziorvosom (nagyon alapos nő) erre minden alkalommal felhívja a figyelmemet ha azt ír fel

azt viszont nem tudom hogy ha már csak 2szemed van ez hogy működik. kérdezd meg orvostól. nem kell nagy ügyet csinálni belőle ha háziorvosod felhívod rendelésre sem kell bemenned csak megkérdezed telefonon. egészen biztos hogy szívesen ad így is tanácsot.

2010. febr. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!