Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet hogy terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy terhes?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek 3 hete vettem el a szüzességét.2 hete szeretkeztünk gumi nélkül de nem mentem el benne. Másnap kellet volna, hogy megjöjjön neki.:( És hasgörcse volt+ pecsételő vérzései normálisan csak 1 szer vérzett. Mellei fájnak állandóan eszik. amikor elkezdődött a pecsételő vérzés akkor kezdte el szedni a cypromix tablettát.


Nagyon nagyon félek. Mind a 2 en 16 évesek vagyunk :( akár terhes akár nem esküszöm, hogy soha nem fogok gumi nélkül csinálni semmit.



2015. márc. 31. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy terhes, lehet, hogy nem. :I
2015. márc. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kérlek segítsetek értelmes válaszokkal :/
2015. márc. 31. 17:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Ennyi esze is csak egy 16évesnek lehet.....
2015. márc. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen lehet :)
2015. márc. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vegyetek egy tesztet, ennel a levelnel meg hasznaljatok gumit es a szunetekben is
2015. márc. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 paradicsom31 ***** válasza:

Lehetséges, hogy terhes. Vegyetek tesztet, az már most kimutatja a HCG hormont. A pecsételő vérzés lehetett a beágyazódás jele is. Az is lehet, hogy csak késik neki. Én mikor elvesztettem a szüzességem, 12 napot késett, persze mi védekeztünk rendesen.

Ha pozitív a teszt, irány a szülőkhöz, utána pedig a nődokihoz.


Majd írj, hogy mi történt.

2015. ápr. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném,hogy terhes,valószinűbb,hogy az idegességtől késik neki.19/L
2015. ápr. 3. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!