Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óraátállítás esetén mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óraátállítás esetén mikor vegyem be a fogamzásgátló tablettát?

Figyelt kérdés
Eddig este 8 órakor vettem be mindig, most viszont holnap nyári időszámítás, és nem tudom bele fér e az 1 óra csúszás. Szóval maradna ugyan így a 8 órás tablettaszedés, viszont nem tudom mekkora a kockázata, ha az óraátállítás miatt 1 órát csúszok. Ti hogy csináljátok ezt? Én szinte percre pontosan 8kor veszem be mindig.
2015. márc. 28. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
akkor mostantól vedd be 1 órával előbb a nyári időszámítás szerint
2015. márc. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel 12 órán belül nem gond a csúszás, a legokosabb, ha továbbbra is este 8-kor veszed be.
2015. márc. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Beveheted pontosan 8-kor továbbra is,nem lesz semmi bajod.
2015. márc. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1 óra csúszás az semmi!

Amúgy meg miért is csúsznál? Egyetlen napot fogsz csak csúszni, mert egyetlen nap lesz, amikor egy órával úgymond kevesebből fog állni a nap, egyébként meg ugyanúgy 24 óra fog eltelni a két tabletta bevétele közt, mert holnap este 8 és holnapután este 8 közt 24 óra lesz, független attól, hogy az ma nem 8 óra lett volna.

Amúgy meg ha elolvastad volna a betegtájékoztatót, akkor tudnád, hogy ha 12 óránál többet csúszol, akkor lehet gond, nem 1 óránál. Nem kell a fog. gátlót percre pontosan szedni, csak nagyjából egy időben. Te beveheted este 7-8-9-10 órakor is akár. A lényeg, hogy egyébként este szeded, akkor ne felejtsd el este bevenni, mert ha másnap délelőtt veszed be, akkor abból lehet gond!

2015. márc. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az idő nem állítódik át,csak az órád,szóval nyugodtan abban az órában vedd be,amiben eddig.
2015. márc. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!