Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szedek 3 hete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szedek 3 hete és érzékenyek a melleim. Miért van ez?

Figyelt kérdés
2015. márc. 27. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert a fogamzásgátló tele van hormonokkal (amik a hatékonyságához szükségesek). Ezek a hormonok hatnak.
2015. márc. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kb. meddig fog tartani? A hasamban szurkálódást is érzek 4-5 napja, lehetséges hogy most kezdi kifejteni a hátását? Köszönöm a gyors válaszod.
2015. márc. 27. 12:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálam ez akkor van, amikor a szünet előtti héten vagyok (kb a 3. héten a levélben, igen), fájnak és érzékenyek a cickóim, valahogy mintha készülnék a vérzésre. Mondjuk, korábban ez nem volt, évek óta szedem, szerintem a testem már baromira hozzászokott, hogy 28 naponta vérzés, és akkor szinte a tényleges menstruációnak megfelelő tüneteket produkálja, hiába, hogy minden bogyónak ugyanolyan az összetétele... Lehet, hogy nálad is hasonló dolog van a háttérben.
2015. márc. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
tegnap kezdtem a 3. hetet. 28 szemes bogyóm van. én még mos kezdtem szedni.. :)
2015. márc. 27. 12:10
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem addig tartott,amíg szedtem,állandóan feszültek,fájtak, nőttek is,majd kidurrantak úgy éreztem,aztán elmúlt miután abbahagytam :)


nem tudni nálad meddig lesz,lehet hónapokig,lehet megszokod és elmúlik

2015. márc. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem.. Köszönöm mindenkinek a választ :)
2015. márc. 27. 12:34
 7/8 b_smart válasza:

Abszolút ettől lehet. Érdemes figyelni a mellékhatásokat és esetleg áttérni másik fajtára, ha indokolt. Ez egy jó cikk erről a témáról:

[link]

2015. márc. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Imre777 ***** válasza:
Miért nyeltek le ilyen sz...rokat?
2015. ápr. 5. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!