Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót kezdtem szedni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót kezdtem szedni, mensi előtt barnázok és utánna jön meg a rendes vérzés. Mikor az 1. nap jött vérzés bevettem az 1. szemet és a 13. -nál járok. Védett vagyok már?

Figyelt kérdés
2015. márc. 24. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Olvassa el a betegtájékoztatót vagy kérdezze kezelőorvosát, gyógyszerészét. Minden benne van a tájékoztatóban.
2015. márc. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amit szeretnék tudni az nincs. Mivel a dokit nem tudtam elérni így mertem kérdezni mert ez egy ilyen oldal, nem én vagyok az egyetlen aki az elején van ennek és nem tud pár dolgot. Én azt szeretném tudni hogy mi számít mensinél az 1.napnak.
2015. márc. 24. 21:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor felteszek neked egy olyan kérdést, hogy a barnázás az miből van szerinted?

Vérből vagy valami másból?


Nyugi, segítek, megmondom a helyes választ: VÉRBŐL VAN, tehát mikor már barnázol, az az ELSŐ NAP!!! Akkor kellett volna beszedni, nem akkor mikor már rendesen megjön, de mivel kitoltad, de nem csak ezért, egész hónapban ajánlatos kiegészítő védekezésként óvszert használnotok, ha le akartok feküdni.

Az egy hónap a biztonsági idő!

2015. márc. 25. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a barnázás a menzidet jelenti, szóval lehet 1-2nappal később kezdted el,nézd meg a tájékoztatót,mert nem mindegy, hogy milyen fog.gátlót szedsz
2015. márc. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!