Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most kezdtem el szedni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kezdtem el szedni a Tri-Regol nevű fogamzásgátlót, múlt héten hétfőn, az első napon. Még most is meg van a menzeszem. Jár már valaki így?

Figyelt kérdés

A használati útmutatóban az van, hogy a menzes első napjától kell szedni. Most az hallottam, hogy az 5. naptól.

Ki hogy kezdte el szedni a Tri-Regol tabit?


2010. febr. 17. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Szedd úgy, ahogy rá van írva a papírjára, kivéve ha az orvos mást mond. Mindig a szakértőkre hallgass, kivéve ha egyértelműen nem szakértők...
2010. febr. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az 1. napon kell elkezdeni. ha később kezded, akkor 1 honapig még nem fog hatni.
2010. febr. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első válaszoló! Kösz, ez sokat segített :D


Na de én arra lennék elsődlegesen, hogy járt-e valaki így a Tri-regollal, hogy még 10 nap után is meg volt a mensie?

2010. febr. 17. 11:12
 4/5 anonim ***** válasza:

a tájékoztatóban azis bennevan h közti vérzések előfordulnak, ez kb olyan h tovább tart a menzeszed. amúgy ez nemcsak a triregollal van így, rengeteg másik tablettűt szedő lány is ezt éli át először, h a menzesze akár 1 hónapig is eltart. ez normális az első 2 hónapban.

triregolt szedek amúgy, és igen az első naptól kell szedni.

jól csináltál mindent, ne aggódj, a menzeszed majd elmúlik. majd! ha viszont az első hónapot végig menzeszeled, és a 7 naposban is tart még, akkor menj vissza az orvoshoz.

2010. febr. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2010. febr. 17. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!