Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit csináljak ha kezdek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha kezdek depressziós lenni a fogamzásgátló miatti barna folyástól?

Figyelt kérdés

Vasárnap kezdtem menstruállni, akkor vettem be az első tablettát. A menstruációm lezajlik 2-3 nap alatt. Most viszont már péntek van és két napja sötétbarna folyásom van , és már saját magamtól undorodok egész nap szomorú vagyok és sírok. Barátommal kb. másfél hónapja vagyunk együtt, és annyira félek, hogy ő is megundorodik tőlem, főleg hogy megigértem neki, hogy hétvégén lesz egy kis szex (persze még gumival) , de akkor azt hittem minden normálisan fog lezajlani. Annyira kivagyok, nem tudok mit csinálni magammal, gusztustalan az egész,utálok nő lenni!

19/L


2015. márc. 20. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:

A barna folyás az hátúlról jön!!!

Amúgy meg a barátod nem fog haragudni, elég ha annyit mondasz neki hogy női gondok.

Max cumizd le vagy ha nem akkor huzogasd neki, és már nem is lesz semmi baja.

2015. márc. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Rakjál be tampont és majd hozzászokik a szervezeted kb a 2. levélnél és akkor már újra 2-3napos lesz a vérzés.


Ugyan már ne legyél ez miatt depis.

2015. márc. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szexelni lehet barna folyással is,maximum annyi, hogy nem nyal ki... te orálozhatsz neki,illetve alaposan kimosod magad és magad alá törölközőt teszel és gumival beléd tud hatolni
2015. márc. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Még egy hét sem telt, valakinek a menzesze tart 6-6 napig.

Azért szerintem ennyi miatt nem kellene így kiakadni. Nem lehet, hogy a tabletta miatt vagy ilyen depressziós? Ugyanis az elég jó kis hangulatingadozásokat tud csinálni.

2015. márc. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!