Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nőgyógyászhoz eljuthatok így?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőgyógyászhoz eljuthatok így?

Figyelt kérdés
Jelenlegi lakhelyemen nincs tartózkodási helyem bejelentve. Így ellát a nőgyógyász ha elmegyek hozzá, vagy elküld a fenébe?

2015. márc. 19. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Taj számod van? Menj a Máv kórházba, ott biztos ellátnak csak érvényes taj-od legyen!
2015. márc. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hivatalosan elküld a fenébe. A gyakorlatban sok helyen ellátnak, ha elég jó a beszélőkéd. Bár ezen helyek száma sajnos egyre csökken. Olyannal is találkoztam, ahol azt mondta a doki, hogy az új receptet felírja nekem, ha már bementem, meg egy sima rákszűrest hajlandó csinálni, de ennyi, ha komolyabb problémám van, akkor forduljak a körzeti sztk-hoz.
2015. márc. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igazából nekem csak fogamzásgátló felírására lenne szükségem, meg ezzel együtt ugyebár a vizsgálatra.
2015. márc. 19. 14:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Mehetsz nyugodtan!Megmondod,h ki a kezelőorvosod,és hogy milyen tabletta kell,fel fogja írni!
2015. márc. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!