Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elmehet bennem a párom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmehet bennem a párom?

Figyelt kérdés

mindenki mást mond...anya azt mondja fogamzásgátló mellett sem élvezhet belém a barátom..akkor minek van????

2db van az első levélből vissza.

ha ez elfogy és megjött akkor utána mikor kezdem a 2.levelet akkor már elmehet bennem? vagy most hogy van ez? terhes lehetek vagy mi van?? nem értem...


2015. márc. 18. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elmehet...
2015. márc. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és az számít hogy alacsony hormontartalmú a tabim?
2015. márc. 18. 19:48
 3/11 RRR ***** válasza:

beszélj a nődokiddal

a mamád lemaradt egy 30-40 évvel.....nem jól tudja

2015. márc. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Anyukádba apukád bele szokott élvezni? Ha igen, szembesítsd ezzel a ténnyel és mutass rá álláspontja következetlenségére.
2015. márc. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

egyik fogamzásgátló sem 100%-os!

Ha elélvez benned a párod növeli az esélyét annak, hogy teherbe esel.

2015. márc. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bennem csak a msodik heten szokott nehanyszor elmenni a baratom a masodik leveltol benned is elmehet a masodik heten nehanyszor de szunetekben hasznaljatok gumit
2015. márc. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
a tabletta véd a szünet napokban is. :) arra emlékszem
2015. márc. 18. 20:05
 8/11 anonim ***** válasza:

Én több mint egy éve szedem, és soha nem volt belőle probléma, pedig heti 3-5* elmegy bennem a párom. Minden héten.

Nem is értem azokat akik szedik a tablettát, de "csak a második héten megy el bennem, és szünetekben gumit használunk". Szerintem aki így gondolja, feleslegesen mérgezi magát az ember.

Na mindegy. Csak azt akartam mondani h elmehet benned a párod. (Ha kihagyod, az se baj, csak 12 órán belül vedd be, és nincs más teendő. Én is aggódtam az elején, de aztán soha nem volt semmi baj)

2015. márc. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem nodoki mondta h szunetben nem ved ugy ezert hasznaljunk gumit, es igen csak a masodik heten mehet el bennem a parom es ezzel sztem semmi baj nincs mivel eleg fiatal vagyok es nem akarok meg gyereket es inkabb ovatos vagyok
2015. márc. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

ha valaki gyógyszert szed, annak az a lényege, hogy ne kelljen óvszerrel védekezni

nem értem akkor miért kéne a szünetben azt is használni, vagy csak a második héten engedni a fiúnak, hogy beléd évezzen

2015. márc. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!