Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Anyu miért szed fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyu miért szed fogamzásgátlót ha állítása szerint semmi sincs apám és közte?

Figyelt kérdés
minden este dobálja befelé a Triodenát és apámmal nem kefélnek.Akkor minek szedi valami másra is jó az a gyógyszer? nem értem,valaki mondjon valamit.Trollok kíméljenek,hogy mi közöm hozzá kérem szépen.köszönöm.

2015. márc. 17. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Valaki mással van, ha nem apáddal.
2015. márc. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

1. lehet, hogy rendszertelen a menstruációja és azt akarja beállítani


2. miért ne kérdezed meg te az édesanyádat, mi honnan tudjuk. Ne itt beszélj róla ilyen hangnemben. Én szégyellem magam helyetted

2015. márc. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

1. valóban lehet, hogy mentsruációt akar rendszerezni vele.

2. lehet, hogy apukáddal mégis "kefélnek" (mi ez a nyelvezet?!), csak mivel nincs hozzá közöd, ezért nem kötik az orrodra

3. mással "kefél", nem apukáddal.

4. nincs hozzá semmi közöd.

2015. márc. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy semmi közöm hozzá.De anyut szeretem a legjobban a világon és érdekel hogy mi van vele.
2015. márc. 17. 15:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Az összes lehetséges választ megkaptad.Illetve egy szülő nem feltétlenül ossza meg a gyermekével a szexuális életét.
2015. márc. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, úgy gondolja, nem rád tartozik, mi van a papád és közte. Talán prűd, és nem akarja megmondani. De nem is tartozik ez a gyerekre.
2015. márc. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valami régen kificamodott, s napjainkra is átragadt prüdéria folytán sok szülő szégyelli a gyerek előtt a szexuális életét. Főleg 40 felé. Azt hiszik, a szerelem csak a fiatalok kiváltsága, nekik meg takargatnivaló bolondság.
2015. márc. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!