Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet a fogamzásgátlo gyógysze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet a fogamzásgátlo gyógyszer szedése melett dohányozni, és alkoholt fogyasztani?

Figyelt kérdés
2008. aug. 25. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet.
2008. aug. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Dohányozni nem kéne. Nagyobb a kockázat pl. trombózisra ha dohányzol és fogamzásgátlót szedsz.
2008. aug. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
lehet, de veszélyes, valóban növeli a trombózis kockázatát, a visszerek is gyorsabban megjelennek + van valami genetikai betegség is, amit a cigi+fogamzásgátló is elő hozhat, de nem tudom pontosan, hogy mi. inkább hagyd abba a cigit és keveset igyál!
2008. aug. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha felszívódott a fog.gátló akkor lehet inni. Dohányozni is lehet, a trombózis veszélye 35 év felett áll fenn, de persze sokkal jobb lenne ha nem tennéd, de mivel én is dohányos vagyok, inkább nem szólok semmit. Csak mértékkel.
2008. aug. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!