Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi idon belul derul ki,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idon belul derul ki, ha nem jo a tabletta?

Figyelt kérdés
1het? 1honap?

#tabletta #derul ki
2015. márc. 9. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt mondják, 3 hónap kell a szervezetnek míg megszokja, tehát ha 3 hónap után nem szűnik meg a mellékhatás, szerintem akkor kell váltani.
2015. márc. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
inkább olyan 1,5-2hónap után
2015. márc. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Egyáltalán miért szedtek életellenes tablettát???? A láynoknak tudniuk kell, hgoy mikor vannak termékeyn időszakukban, a fiúknak meg mérsékelniük kell tudni maguakt, ha nem adott minden feltétel ahhoz, hgyo felvállalja a gyeremekáldást!!! Vannak akik szeretnének gyermeket, és nem lehet mert valami akadáylozza, ehhez képest meg ahol születik, vagy születne, ott megmérgezik??? adjátok akkor inkább máshova felnevelésre, oda, ahol örülnének a gyereknek!!!

Pécsett a Bölcső alapítvány pont ilyen helyzetekkel foglalkozik és kíván segíteni , hogy a gyerek is megmaradhasson, a nem kívánt teher oda kerüljön ahol nem teher, !!!

Ne legeyetek ellenségei a megfogant életnek illetve ha nem tudtok babát vállalni, mérsékeljétek magatokat!!!

Nézzétek mega Néma sikoly c. filmet, neten megtalálhatjá tok!!!

Azzal is számoljatok, hogy semmi sincs ingyen, csak a fizetőeszköz más és más fogamzásgátlásnak is megvan az ára, lehet, nem úgy fogtok fizetni ahogy azt várjátok és gondoljátok, hanem majd éppen meddőségetekkel!!!

És akkor ne istent hibáztassátok, ne őt okoljátok majd, hanem csakis magatokat!!!

2015. márc. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem endorkrinológus írta fel a bogyót. Már kb 1-2 hét után éreztem hogy nem vagyok jól, szédülés, fülzúgás, hányás. Mikor visszamentem, adott másikat, de persze beszól, hogy ez még senkinek nem okozott problémát. Pár évvel később külföldön többen belehaltak, ennek a gyógyszernek a szedése miatt. Pár barátnőmnek is ezt írták fel, ők se bírták. Tehát ha pár hét után semmi változást nem érzel magadon, nincs gond. De félévente kell csinálni vérvételt, májfunkció miatt pl.
2015. márc. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!