Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gyógyszer abbahagyása után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyógyszer abbahagyása után lehet, hogy a a 3. hónaptól kezd el össze vissza megjönni?

Figyelt kérdés

Decemberben hagytam abba a gyógyszerszedést, januárban és februárban viszont még rendre úgy jött meg, mintha még szedném a gyógyszert. Most viszont tegnap kellett volna megjönnie, (már nem 28. napra, hanem egy egész hónapra) de még csak apró görcsölgetést sem érzek az alhasamban. Erősebb fehér folyásom volt tegnap is és ma is, viszont semmi rózsaszínezés vagy akármi. Lehet, hogy csak az a baj, hogy most tisztult annyit a szervezetem, hogy már össze vissza fog megjönni?


Köszi L20


2015. márc. 4. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
utálom amikor a fogamzásgátlót gyógyszernek hívják... a gyógyszer az aminek gyógyhatása van. a fogamzásgátló annyit csinál hogy nem érik meg tőle a petesejt, sorvasztja a méhnyálkahártyát... ezt nem nevezném gyógyhatásnak, ezért nem véletlenül a fogamzásgátlót tablettának nevezik.
2015. márc. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet igen.
2015. márc. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1-es, nem ez volt a kérdés.
2015. márc. 4. 17:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyszer én is decemberben hagytam abba. Januárban megjött a megvonásos, utána februárban egy rendes, majd 8 hónapig néztem ki a fejemből, mert semmi. Aztán meg másfél hónap pecsételés. Utána beállt újra havonként pár napra normális mennyiséggel, enyhe görcsökkel meg a többi. Szóval nopara, majd helyreáll, addig örülj, amíg nincs :D Viszont ha van aktus a védekezést ne feledd. Attól, hogy nem jelentkezik a vérzés még teherbe eshetsz (mert mi van ha pont akkor jönne meg)
2015. márc. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amúgy kedves 1-es, gyógyszer meghatározás alatt Farmakológia tárgyból a SE-n (Semmelweis Egyetem) ezt tanítják: "Olyan hatóanyag tartalmú készítmény,

mely betegség(ek) megelőzésére, diagnózisára,

kezelésére alkalmazott vegyület(ek)."


Végülis a terhesség is nevezhető betegségnek, egy parazita kezd el nőni benned. :P Plusz sok esetben ténylegesen gyógyszerként használják, pl vérzés zavar, stb. helyrerakására. Tabletta előtt nekem hol megjött hol nem, szedtem, abbahagytam, azóta pontosan jön, minden hónapban azonos hosszúságú (plusz mínusz 1-2 nap) ciklusokkal.

2015. márc. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5: köszi a korrekt választ, de remélem a gyerek=parazita rész csak poén volt :D

hát igen valakinek helyreteszi a ciklusát de semmiképp sem egészséges dolog szedni ezt elismerhetjük

2015. márc. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!