Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Belém ment a barátom a 21....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belém ment a barátom a 21. fogamzásgátló után, ebből már nem lehet baj ugye?

Figyelt kérdés

Illetve végeztem a 21. tablettával,ugye jött a 7 napos szünet ..ekkor beteg is lettem és a 7.napon már nem véreztem annyira,lefeküdtünk és belém ment,de a tabletta ilyenkor is hat úgy tudom.

(ez az első alkalom hogy tablettát kezdtem el szedni,és a menstruációm első napjától szedem)


2015. márc. 2. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha megtartod a 7 nap szünetet és a 8.napon kezded a következő levelet,AKKOR NEM LEHET.
2015. márc. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 GraYFoX válasza:

A védekezés elengedhetetlen barmilyen időszakba.A terhesség esélye ilyenkor a legkisebb .A menstruacio idő alatt az eselye nagyjabol 0% de ha megáll a vérzésed akkor az azt is jelentheti hogy megtermékenyültél

Ha megáll a vérzésed mindenképp végy terhesség vizsgálatot.

2015. márc. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elkezdtem a 8.napon.

Utána azt hiszem még volt egy kis vérzésem,akkor szerintem kizárt,de köszönöm!

2015. márc. 2. 15:05
 4/4 anonim ***** válasza:
a szünetben mindig használjatok gumit az a biztos
2015. márc. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!