Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes ha miután...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes ha miután kézzel kielégítettem a barátomat, kezet mostam, és megfürödtem? Maradhatott rajta annyi, hogy abból teherbe essek? 1 hete késik.

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
szabad levegőn a spermiumok 2-3 másodpercig bírják
2010. febr. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. Ha kezet mostál (gondolom szappannal) és meg is fürödtél nem lesz baj, csak ne aggódj, mert felesleges...
2010. febr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az úgy van,hogy a spermiumok a szabad levegőn még élnek,és levándorolnak a kezedről a puncidba,mint a magyar vándorok vándoroltak a kárpát medencébe.Szóval ha egy hete késik,akkor odaértek.
2010. febr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

viccelsz? :O

ez nagyon komoly tuti teherbe estél ...-.-" x"D

amúgy meg nem csak a terheség miatt késik vagy nem lesz abba a hónapba ... lehet az bármien stressz hatása is

2010. febr. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Az anyád ezét-azát, a szex már megy, de eszed semmi !!!

Szó szerint kis ribancok vagytok, nagy a pofátok, kinevettek mindenkit, de értelmesen gondolkodni nem tudtok !

2010. febr. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úristen!Hát ha a fürdővízbe belemostad és az meg befolyt a hüvelyen át???
2010. febr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igen persze terhes vagy :P mond el ezt a nőgyógyászodnak, legalább lesz egy jó napja :D
2010. febr. 15. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!