Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikortól véd a fogamzás gátló?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyuszifülcsi kérdése:

Mikortól véd a fogamzás gátló?

Figyelt kérdés

Kedd óta szedem. Azt mondta a doki hogy menszi első napjától kezdjem szedni és a betegtájékoztatón az van hogy az első naptól kezdve hatásos. Ez igaz?

Szeretkezhetünk úgy már a barátommal hogy bennem menjen el?



2015. febr. 27. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
akkor igaz,ha rá van írva és helyesen szeded a levél végéig :)
2015. febr. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már most is lehetne úgy?
2015. febr. 27. 20:13
 3/7 anonim válasza:
Miután bevettem várjatok öt percet, utána már véd!
2015. febr. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"nyuszifülcsi" azta qrva xD kész végem kiégtem


Igen, nyugodtan dugjatok.

2015. febr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nyugi akciózni akciózunk de engem az érdekel hogy baj lenne-e ha bennem menne el. Mert mindig gumit huztunk de párszor elszakadt.
2015. febr. 27. 20:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha tényleg a biztonságra akartok menni, akkor még 1 hónapig használjatok óvszert! Utána már lehet anélkül is!

Mivel a gyógyszernek is idő kell, hogy hasson, meg a szervezetednek is, míg hozzászokik a tablettához.

2015. febr. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönjük :)
2015. febr. 27. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!