Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » SOS! A nuvaring hüvelygyürünek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! A nuvaring hüvelygyürünek igy kell kinéznie?

Figyelt kérdés
Sos!!! Ma raktam fel életem elsö nuvaringjét, de félek valami nem stimmel.... A szinének + afelületének egyenletesnek kell lennie???? Én kivettem a csomagolásbol és azt tapasztaltam hogy majdnem az egész ilyen mattfehér, viszont egy kb fél cmes részen teljesen àtlàtszò,tehàt nem ilyen matt hanem mint az üveg.. Valamint ugyezen a részen a felülete sem egyenlete, mintha meg lenne törve vagy nem tudom, ott van benne egy kis mélyedés szoval egyenletlen. De kettétörve nincs vagy ilyesmi.... Ez normális? Ilyennek kell lennie vagy az enyém hibàs???
2015. febr. 20. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem a barátnőm mikor használta, akkor a színe enyhén átlátszó volt, és az egész felületén sima, nem volt semmi egyenetlenség.

Itt van egy pár kép, hasonlítsd össze.


[link]

2015. febr. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Igen, ilyen! Legalábbis az eddigi kb. 6 db mind ilyen volt amit használtam!
2015. febr. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, így a normális, az első válaszoló téved (sok képen valójában nem is nuvaring van, hanem valami másfajta, ne ijedj meg tőle, illetve van olyan is ahol látszik picit ez a "törés")
2015. febr. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves 3. Miért is tévedek? Mondtam egy szóval is hogy valamelyik konkrét kép? De ha ez kell akkor itt van:

[link]


Ilyen kell legyen. A felületén pedig nem szabad semmilyen egyenetlenség legyen (gyárilag). Az meglehet hogy az illesztésnél elcsúsztak és nem pontos...

2015. febr. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugi minden rendben van a gyűrűvel.
2015. febr. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem
2015. febr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves 4-es. Abban tévedsz, hogy a barátnődé teljesen egyenletes volt. Ami képet most linkeltél, azon is jól látszik, hogy az illesztés miatt ott van az átlátszóbb rész.
2015. febr. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!