Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ilyen nehéz kilyukasztani egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen nehéz kilyukasztani egy óvszert?

Figyelt kérdés

Sok mindent lehet olvasni ( főleg ezen az oldalon ) arról hogy kilyukadt az óvszer hogyan néz ki a lyukas óvszer és emiatt lett nem kívánt terhesség.

Egyik nap folyamán több helyen is gombostűvel és egy ziherejsztűvel is csináltam lyukat az óvszerre legalább 3-at ( Durex extra safe, Lifestyle ultra safe )majd felhúztam és maszturbáltam egyet. Miután ejakuláltam vizet töltöttem az óvszerbe sőt még meg is nyomogattam hogy hátha kijön belőle valami a lyukakon keresztül de semmi, éppen hogy csak egy pici csepp jelent meg az egyik lyuknál.


Én rontottal el valamit és rosszul döftem át mindkét óvszert( legalább 3szor ) vagy tényleg ennyire nem engedi át a lyukas óvszer sem a speriumokat? és akkor miért ennyi a nem kívánt terhesség? Nem húzzák fel időben az óvszert vagy nem is védekeznek vele vagy csupán arra fogják hogy elszakadt de közben nem is így történt, vagy sokan a megszakítást választják hogy hátha időben kiveszi, de mégsem ?



2015. febr. 17. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

a lyukas óvszeren nem egy gombostűnyi lyuk van :D

próbáld ki szeretkezés közben és utána nézd meg, a lyukat...

2015. febr. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is próbálkoztam hasonlóval. Elég nagy erő kell hozzá, hogy kiszakadjon, de a hímivarsejtek a kis lyukon is átférnek.
2015. febr. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Őőőő ... pontosan hol is olvastad "sok helyen", hogy óvszer mellett nem kívánt terhesség lett?

Mondjuk én kb. 20 éve csak óvszerrel védekezek - amikor védekezek - és "előírás szerű" használat esetében nem történ semmi gikszer még :-P

2015. febr. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Óvszer használat mellett ha kilyukadt,erre gondoltam, de nyilván a nem kívánt terhességek nagy része megszakításos védekezés lesz vagy hogy egyáltalán nem védekeznek.
2015. febr. 17. 13:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha szex közben lukas lesz a gumi az nem olyan pici luk lesz.

Amúgy meg elég ha kevés sperma bejut, amit még nem is látsz szemmel.

2015. febr. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hidd el ha kiszakad nem csak egy pici lyuk lesz, nálunk egy dobozon belül 3 szakadt ki egymás után (elég esélyes hogy az egész dobos hibás volt így a többi a kukába landolt), se előtte és azóta se szakadt ki egy se.

Mikor a párom észrevette akkor konkrétan csak a tövénél maradt meg kicsit a gumi a többit belőlem halásztuk ki o.o és a másik kettő is hasonló volt, egyik végigszaladt másikra meg már nem emlékszek. Még egy héttel később is talált bennem darabkákat o.o. Szerencsére mindegyik időben észrevettük. És nagy eséllyel amik kiszakadnak azok gyárilag hibás darabok voltak mint nálunk.

2015. febr. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!