Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Levosert (hormonalis) spiralro...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Levosert (hormonalis) spiralrol tapasztalat?

Figyelt kérdés
Egy hete tettek fel. A dokim azt mondta 6-10 nap a fogamzasgatlas kialakulasa. Nektek mit mondtak? Ha nem birna a szervezetem, mar lennenek jelei?
2015. febr. 16. 19:19
 1/1 anonim válasza:
Üdv.Nekem április 3-án rakta fel a doki,azóta nem jött meg a vérzésem.Görcsöltem napokig és csak várta vártam.Amúgy semmi más bajom nincs vele,de ez épp elég.Önnek időre megjött és beállt a vérzése?Örülnék ha megírná a tapasztalatait,sajnos nem sok mindent lehet találni róla a neten.Melinda
2015. máj. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!