Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy hónapig szedtem a fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónapig szedtem a fogamzásgátlót? Többi lent

Figyelt kérdés
Egy hónapig szedtem a fogamzásgátlót után abba hagytam és egy hónap után sexeltem gumi nélkül ...és most késik a mensim...bbefolyásolhatja egy hónap után is a mensimet?
2015. febr. 9. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Mikorra várható a baba?
2015. febr. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem befolyásolja, tesztelj ha már több mint másfél hete késik.
2015. febr. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak két napja
2015. febr. 10. 05:53
 4/6 anonim ***** válasza:

1. Kérdés: minek hagytad abba 1 hónap után a fogamzásgátló szedését?

2. Kérdés: ha tudtad, hogy nem szedsz gyógyszert, ergó nem vagy védett, akkor mi a fenének szexeltél gumi nélkül??

3. A gyógyszer, igen, befolyásolhatja a menstruációdat, miután abbahagytad, velem is ez történt, csak veled ellentétben én utána óvszerrel védekeztem!

4. Remélem volt annyi eszed, hogy vettél egy 72 órás tabit szex után, mivel nem védekeztetek. (a megszakítás nem számít védekezésnek)

5. Tesztelj és imádkozz, hogy ne legyél terhes!

2015. febr. 10. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Befolyásolja igen.
2015. febr. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mert szakítottam a pasimmal azért hagytam abba
2015. febr. 10. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!