Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vajon lehet gond? Lehet terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon lehet gond? Lehet terhes?

Figyelt kérdés
Azzal a problémával fordulok hozzátok... tudom hogy ez már átlag gond...hogy tegnap szeretkeztünk a barátnőmmel és történt egy kis baleset az óvszerrel: már körülbelül 10 perce ment a dolog és kicsúszott a hímvesszőm a hüvelyéből és mikor akartam visszatenni elszakadt az óvszer. Nem mentem el de a barátnőm igen. Lehet így gond? Lehet terhes? Sürgős lenne, hogy ha szükséges tudjunk venni eseményutánit. A ciklusa általában 30 nap és Január 15-én jött meg utoljára. Válaszokat előre is köszi!

2015. febr. 4. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Ha csak a lány megy el akkor a fiú esik teherbe. Megtanulhattad volna biológia órán.
2015. febr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
biológiailag mostantól polipok vagytok
2015. febr. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
khm khm... nem azért kérdem csak egy kicsit aggódok
2015. febr. 4. 13:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha csupán akkor szakadt el az óvszer, mikor vissza akartad dugni, nem élveztél el, akkor szinte semmi esély nincs arra, hogy teherbe essen.
2015. febr. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2015. febr. 4. 13:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha óvszer nélkül volt a farkad a hüvelyében, akkor igen van rá esély ... hogy mekkora és ez elhanyagolható -e, az más kérdés ... de van!
2015. febr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Fényember ***** válasza:
ha miközben benne voltál nem volt gond az óvszerrel nem lehet terhes sehogy se :) ha akkor szakadt el mikor még nem volt benne akkor szintén semmi esély rá:)
2015. febr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
tegnap történt,ergo majd február 18-án tudtok tesztelni
2015. febr. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!