Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlás vs dohányzás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlás vs dohányzás?

Figyelt kérdés
Már lassan 5 hónapja leszek együtt a barátommal és nemrég voltam nődokinál. Fogamzásgátlót irattam a biztonság érdekében, de nem merem elkezdeni szedni, ugyanis egyrészt félek a mellékhatásoktól (elhízás stb.) másrészt pedig dohányzom.. úgy hallottam agyvérzést lehet kapni ha dohányzom és szedem a tablettákat is. Várom a tanácsokat :/
2015. febr. 3. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
az elhízás nem a legrosszabb dolog ami történhet veled, és ha ennyi eszed van, hogy inkább leszel terhes mint kövér, akkor nem vagy érett a szexhez. a cigit meg hagyd abba, a fiúknak se tetszik.
2015. febr. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Próbáld meg letenni a cigit.
2015. febr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Agyvérzést anélkül is lehet kapni hogy dohányoznál. Ezért szoktak elküldeni vérvételre gyógyszer felírás előtt és onnan kiderül, hogy hajlamos-e a véred rögképzésre. Ha igen akkor fel se lenne szabad írni a gyógyszert
2015. febr. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy elhízol a gyógyszer miatt. Én pl. nem híztam tőle. Szerintem menj el vérvételre, ott látszik, hogy egyáltalán javallott-e a fog. gátló. És ha elkezded szedni, én a helyedben elhagynám a cigit (bár tudom, mondani könnyű).
2015. febr. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!