Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Meddig tart mg ez az emlőfeszü...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tart mg ez az emlőfeszülés?

Figyelt kérdés
Két évig szedtem egy gyengébb fogamzásgátlót, sajna közti vérzésem volt, felírt egy erősebbet. Még csak 3 szemet vettem be, de a melleim látványosan megnőttek, feszülnek, néha még viszket is.

2015. febr. 2. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
fordulj az orvosodhoz.
2015. febr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj orvoshoz,ő megtudná mondani mi a probléma.Amúgy a fogamzásgátló szedése tönkreteszi a szervezeted,hiába alacsony hormontartalmú.Össze zavarja a menstruációd is,meg az egész szervezeted.
2015. febr. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy kicsit megdagadhat a fogamzásgátlótól... ha 1 hónap múlva sem nyugszik meg, orvoshoz kell menni.
2015. febr. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lehet előre megmondani. Nálam amíg abba nem hagytam,addig feszült.
2015. febr. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
milyet szedsz?
2015. febr. 10. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Corenelle 3mg
2015. febr. 10. 20:00
 7/9 A kérdező kommentje:
a mellem most már jobb, de most meg hányingerem van és fejfájásom. Muszáj lesz vissza mennem a dokihoz, ha nem múlik el ez legalább az első levél után.
2015. febr. 11. 14:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az orvosod és írd majd meg, mi történt!
2015. febr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
lekopogom, elmúltak a panaszok.... :) 2. hétnél járok.
2015. febr. 14. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!