Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap szexeltem életem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüllő kloakás kérdése:

Tegnap szexeltem életem második alkalma volt és be vagyok szarva. Kell aggódnom?

Figyelt kérdés
Ő vette el a szüzességemet is. Két menet volt két gumival és egyik se szakadt ki, de megnéztem otthon a naptáramat és annak az időszaknak az elején csináltuk amikor a nagyobb az esélye a teherbe esésnek. Ráadásul annyi kommentet olvastam ezen az oldalon amik beijesztettek hogy a legrosszabbra gondolok.Hallottam ilyen mikroszakadásról, meg hogy mi van ha előváladék vagy esetleg a második menet előtt sperma volt a kezén és úgy ért hozzám meg ilyeneken pörgök egyfolytában. Ja és furcsa érzésem van az alhasamban(remélem ezt már csak bemesélem magamnak)
2015. febr. 2. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, nincs mikroszakadás... Ezek városi legendák.Kiírtam anno egy kérdést, hogy nem hallottam az akárkitől válasz érdekel hanem közvetlen akivel megesett hogy gumi mellett lett terhes, 1 sem volt. A gumióvszer ha szakad azt látni lehet pont az a lényege, hogy a nagy feszültség miatt ha szakad akkor nagy rés lesz nem mikro... Szóval relax, nem lesz gond :) 25/F
2015. febr. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha azt nézzük, h a férfiaknak egyre rosszabb a spermája, és csökkentetted az esélyét gumival, akkor nem lehet baj, bár az abortusz ott van még, meg vmi 72 órás tabi is, ha annyira parázol. no para
2015. febr. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ennyire nem kell túlaggódni. mikroszakadás... na persze... akkor sok millióan félhetnének. Ha gumit használtatok, nem lehet gond. Azzal pedig hiába jön azzal valaki hogy a férfiak spermája romlik, ha arról van szó az első szextől is azonnal teherbe lehet esni.. Láttam már ilyet.

36f

2015. febr. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kézmosásra máskor ügyeljetek! Most ne izgulj.
2015. febr. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:D nagyon szépen köszönöm a válaszokat NAGYON megkönnyebbültem
2015. febr. 2. 19:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Elmentél kakilni te is? :D
2015. febr. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Azért ennyire nem könnyű teherbe esni, persze mindenki más... Ên is mindig paráztam anno az elején, és addig pörögtem rajta, hogy volt olyan, hogy késett heteket is, aztán jött a ' nem érdekel' szint és hopp hirtelen minden rendeződött.

A 72 órás tabival azért vigyázz, mert nagyon felborítja a hormonszintedet, egyébként gumival nem lehet nagy a gond.

2015. febr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!