Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az óvszert hol célszerű felvenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az óvszert hol célszerű felvenni?

Figyelt kérdés
Úgyértem , a lány előtt ? Mivel nemtudhatjuk előre hogylesze valami . Vagy kivonulunk a fürdőbe és ott ? Nemtudom..lányok esetleg a pasitokkal való tapasztalotokat leírhatnátok . Vagy fiúk a rendjét akik ebben már járatosak.
2010. febr. 9. 18:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Azt sem mondta, hogy hova szeretné felvenni, mert ha a kezére, esetleg a fejére fúzni, azt lehet ülve is, nem kell felállni hozzá. A Deák téren meg mindegy, hogy ülsz-e vagy állst-e!
2010. febr. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Valahogy nem egészen értem a kérdésed. Mondjuk ha átmegy hozzád már úgy várod hogy órákkal előtte rajtad a gumi...? Mert nem tudni hogy lesz-e valami...? És ha nem akkor egész nap abban vagy..? Tényleg érdekes kérdés lett.. xd
2010. febr. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Lány előtt nyugodtan...barátom is előttem szokta..

És ne a lány rakja..én pl nem is tudnám mert nagy műkörmöm van és kiszakítanám de kicsivel is kilehet...szal ti pasik jobban tudjátok h h jó nektek meg gondolom gyakoroljátok v vlm hasonló...

2010. febr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
közvetlenül behatolás előtt kell felvenni, jó esetben a lány is ott van ekkor.
2010. febr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? Mire oda juttok a pettingben hogy már az aktus jön. Akkor azért már elég nyilvánvaló, hogy lesz valami...A csaj előtt, hát hogy gondoltad? Reggel otthon aztán egész nap nem áll fel és úgy van rajta a gumi?? Jesszus!!
2010. febr. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

-5 fok tökéletes a Deák téren, lehetőleg nappal, hogy minél többen lássák, így ha helytelenül venné fel, valaki biztosan felhívná rá a figyelmét.

És ha hazafelé rájön a vizelhetnék, van az elejében egy kis tasak amibe bátran mehet 0,5 liter.

2010. febr. 10. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Sztem amikor fel akarod húzni, szólj a csajnak, hogy forduljon el egy percre mert van egy meglepetésed, aztán jól told seggbe:D:D
2010. febr. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!