Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a véleményetek Dr. Cseh...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek Dr. Cseh Erika budapesti nőgyógyászról?

Figyelt kérdés

fogamzásgátlót szeretnék szedni, írnátok árakat, hogy mennyiért teszi ezt meg, pl.

köszi


2010. febr. 9. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
66%

Én is hozzá járok:) Csak jót tudok róla mondani. A hely nagyon kulturált és nyugodt, a "recepciós hölgy" nagyon kedves. Nekem a doktornő az első nőgyógyászom, képzelheted, hogy féltem:D De amikor bementem, nem volt gond:) Nagyon kedves, aranyos nő, első ránézésre bizalmat ébresztett bennem. Habozás nélkül levette a rákszűréshez a mintát - ezt csak azért mondom, mert tényleg jó munkát végez.


De, egy apró gondom mégis van. Nem tudom, hogy az elfoglaltságából, leterheltségéből adódott, de a papírra ráírta, hogy milyen fogamzásgátlót akar nekem felírni. De másikra kaptam receptet, nem figyeltem, kiváltottam. Most, amikor a második receptet kértem volna, viszont már azt a gyógyszert írta föl, amit eredetileg akart. Csak hát időm nincsen bemenni megbeszélni:S:( Szóval nagyon figyelj ilyenekre.


A fogamzásgátlók ára patikánként változik, akár 1000-1500 Ft különbség is lehet. Nekem a Mercilon 8000 volt, a Lyndinette 6000 Ft 3 hónapra.


A fogamzásgátló felírásáért természetesen nem kér pénzt. Nekem akarok itt hirdetni meg "titkos infót" kiadni, ezért javaslom, hívd fel őket, és elmondják, mennyibe kerül egy általános nőgyógyászati vizsgálat - nem kevés, elárulom:D

2010. febr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 majoroseva válasza:

Nyilván már nem aktuális a kérdés, de hátha más is itt informálódik.

Én nem vagyok vele elégedett, költözés miatt váltottam rá a régi kedvelt orvosomról, de újra váltani fogok.

Az előző hozzászóló jól leírta - csak számomra kissé pozitívan világította meg a negatív dolgokat - "Habozás nélkül levette a rákszűréshez a mintát", igen habozás nélkül leveszi (kb 10ezer forintért)... De amúgy kapkod, olyan mintha gyári szalag mellett dolgozna. Volt hogy este 11-re kaptam hozzá időpontot - nyilván hulla fáradt volt - de nekem ugyanúgy 10 ezerbe került a vizsgálat. Annak ellenére, hogy naponta kb 200 ezer lehet a bevétele, én amikor a recept felírása mellett kérdeztem 2 kérdést (5 percet voltam bent) ugyanúgy 5000 forintot fizettem. Amíg az embernek semmi baja, addig el lehet viselni évente 1-szer egy rákszűrésre; de ha problémád van, nem ajánlom. Az asszisztense vagy recepciósa viszont tényleg nagyon kedves és készséges. :-)

2014. aug. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Másfél évig hozzá jártam, tiszta, rendes rendelő, normális körülmények. Három hónapos várandósan volt egy furcsa húzása: egy 3D képet akartunk kérni az UH-ról, amit megtagadott, mondván, neki most mennie kell... (persze a pénz átvételét nem tagadta meg). Ez volt az első ütés. 6 hónapos terhesen pedig csak úgy mellékesen, a mi kérdésünkre megjegyezte, hogy ő minden évben ugyanabban az időben van szabadságon, s tulajdonképpen a szülés időpontjában két hetes szabin lesz... Ha nem kérdezünk rá, akkor 9 hónapos korig se mondta volna??? Na ekkor hagytuk ott. Szép kis cserbenhagyás...
2015. ápr. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!