Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barnázok csak bevegyem az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barnázok csak bevegyem az első fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Még nem szedtem fogamzásgátlót, most kezdeném el. Tegnap elkezdtem barnázni, még ma sem jött meg rendesen. Eddig ilyen még nem nagyon volt! bevegyem a gyógyszert vagy várjam meg amíg teljesen megjön? Köszönöm a segítséget

2015. jan. 29. 14:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha görcsöt tudtok kötni magatokra és csak a második hónapban elkezdeni az óvszer nélküli szexet akkor várd meg míg rendesen megjön. Ha nem, akkor kezd és egy hét múlva elvileg már mehet a menet. (bár én akkor is megvárnám a második levelet, az a tuti)


De egyébként ha még sose indult barnázással a menszeszed a biztonság kedvéért én csinálnék egy terhességi tesztet. Ártani sose árt.

2015. jan. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ma már a második napja van pedig a menstruációdnak....
2015. jan. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!