Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A doki másik fajta gyógyszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A doki másik fajta gyógyszert fog felírni vagy ugyanazt?

Figyelt kérdés
Három hónapig szedtem fogamzásgátlót. Utána abbahagytam és azóta 5 hónap eltelt, de most újra szedni szeretném a doki milyen gyógyszert fog felírni? Kérhetem ugyanazt esetleg ami bevált? Vagy másikat fog felírni?
2015. jan. 28. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha még kapható kérheted. Én első alkalommal hosszabb ideig háromfélét szedtem (egymás után persze) és nem váltak be, ezért is hagytam abba. Mikor újra akartam kezdeni kérdezte van-e bevált, megmondtam mik nem váltak be és ezalapján felírta a mostanit, hogy ez teljesen más típusú és összetételű és tényleg jó. Azóta ha megyek csak kérdezi mit szedek, írjon-e. (mert amúgy nekem háziorvos írja fel, ha nincs bajom vagy nincs szűrés egyszerűbb a háziorvost utolérni, mint a nőgyógyászt)
2015. jan. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.


Háziorvos is felírhatja? Nem is tudtam. Köszi a plusz infót

2015. jan. 28. 22:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha van róla leleted, hogy azt szeded. De van aki anélkül is felírja.
2015. jan. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!