Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nők, ti voltatok már úgy,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti voltatok már úgy, hogy emiatt nem szexeltetek?

Figyelt kérdés
Szóval... én megmondom őszintén, azért félek a szextől, mert attól tartok, hogy a férfi nem tudja rendesen használni a gumit. Sok huszonéves sem. Sokakról nem is gondolná az ember, hogy még szüzek és tapasztalatlanok e téren a gumi szempontjából is. Vagy nem is használtak soha, mert más módszerrel védekeztek. De olyanról is hallottam, aki ugyan már használt gumit, mégis kiszakított jó párat, mert "vékony volt". Én ettől félek, meg attól, hogy a tetejébe még észre se veszi, ha kiszakad...
2015. jan. 26. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Van erre egy jó megoldás. Te tudod hogyan kell használni, hát megmutatod neki! A kiszakadás meg mindig benne van a pakliban!
2015. jan. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát csak meg tudok róla bizonyosodni hogy az adott pasi jól teszi-e fel az óvszert... Mert látom, mikor felteszi. Na meg az én barátom nem szexuális analfabéta. Szóval nincsen ilyen probléma.
2015. jan. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sokszor használtunk már a partnereimmel óvszert, de velem ilyesmi még soha nem fordult elő.

Amit én mindig megteszek:Elmegyek a dokihoz, felíratok egy esemény utánit, kiváltom, aztán felteszem a polcra. Ha baj van, nem kell rohanni sehová, a megoldás kéznél van.

:)

2015. jan. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért a gumi használata nem valami bonyolult. Megfogod, összecsíped a végét, rárakod a péniszre, legörgeted.

Nekem még 9 év alatt sosem szakadt ki egy darab se, pedig azért egy párat elhasználtam, tekintve, hogy szinte kizárólag óvszerrel védekezem, és ezalatt a 9 év alatt folyamatosan volt kapcsolatom. De lekopogom, mert persze bármikor történhet baleset. De mint látod, ritka.


A legtöbb ilyen "kiszakadt a gumi" sztori szerintem az, hogy nem is használtak, csak nincs kedvük hallgatni a fejmosást.

Ha meg mégis kiszakad, ott az esemény utáni, életedben egy szemet ha beveszel, nem valószínű, hogy bármi komoly bajod lesz...

2015. jan. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!