Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap lefeküdtem a barátommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap lefeküdtem a barátommal és kiszakadt. Teljesen belém jött minden. Bár beszedtem a szükséges gyógyszert. Egyiket már rá egy fél órára, mert futtunk s hamar megvettük. A másikat meg rá 12 órára. Biztos a védelem?

Figyelt kérdés
2015. jan. 24. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
nyugi van, nem lesz baj :)
2015. jan. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És a legközelebbi kufirc előtt olvasd el a használati utasítást.
2015. jan. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen,nem lesz baj.

Amúgy kellett kérj orvosodtól papírt,vagy ahogy kérted a gyógyszertárban kiadták a gyógyszerT?

2015. jan. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Amiért kicsit szégyenlem magam az az,hogy ezzel a barátommal vesztettem el,már novemberbe. Eddig mindig rendben voltak a dolgok aktus után. Rendesen jött a menszeszem is..

És hát én nem tudtam,hogy idáig is fajulhat a dolog..szinte semmit se tudok arról,hogy ilyenkor milyen jeleket kell figyeljek..

a tabletta után szédültem,de nem volt hányingerem vagy hasonló baj. sőt,amikor elolvastam a hozzájárúló mellékhatásokat,ez is szerepelt benne.Javasoltok tesztet?

2015. jan. 24. 14:53
 5/8 A kérdező kommentje:
Mivel még pár hónap van,míg betöltöm a 18-at,ezért megkértem egy nálamnál jóval idősebb lányt,hogy intézze el,s így jutottam hozzá a tablettákhoz.
2015. jan. 24. 15:01
 6/8 anonim ***** válasza:

Biztos igen!


Ha félsz,akkor kb 14-16 nap múlva tesztelj...mást nem tudsz már csinálni!ne aggódj.

2015. jan. 25. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezek a tabik azért vannak,hogy ilyen esetekben segítsenek.

Nyugodj meg,nem lesz baj,ne stresszelj.

2015. jan. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem ügyesek voltatok.

Kicsit mesélnél erről a tablettáról, hogy milyen? Sosem tudhatja az ember, hogy ilyen helyzetbe kerül...

Hogyan zajlik ez? Bemész a gyógyszertárba és megmondod, hogy gyorsan, mert baj van? Vagy meg kell várni a másnapot, dokihoz menni és ő írja fel?

Gondolom ez elég erős gyógyszer? Ilyenkor megjön a gyógyszertől? Milyen hatásokat érzel tőle?

Nekem már van két gyerekem, de ilyesmivel még nem volt dolgom, érdekelne.

2015. jan. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!