Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Létezik "egyszer használatos"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik "egyszer használatos" fogamzásgátló tabletta?

Figyelt kérdés

A barátommal szeretnénk gumi nélkül kipróbálni, de csak egyszer, mert nem szeretnék a magas hormontartalma miatt folyton gyógyszert szedni és amúgy is sajnos ritkán találkozunk.

Esemény utánit, vagy méhnyakra húzhatót stb nem szeretnék...

Létezik olyan tabletta, amit előtte veszek be és csak egy alkalomig tart? Vagy valami hasonló?


2015. jan. 22. 21:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2015. jan. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%
Egyszer használatos óvszer létezik?
2015. jan. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Kérlek ne csináljatok viccet belőle, nem tudtam máshogy megfogalmazni, de remélem, érthető, mire gondolok
2015. jan. 22. 21:59
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Érthető, de nem hiszem hogy van ilyen!
2015. jan. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem csinálok belőle viccet, ilyen nem létezik. A hozzá legközelebb álló dolog az esemény utáni.
2015. jan. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ilyen tabletta nem létezik. Viszont vannak fizikális fogamzásgátló eszközök is. ;)
2015. jan. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen.
2015. jan. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Különböző hüvelykúpok meg kenőcsök léteznek. De nem 100% biztos, szóval lehet vele szexelni, de nem árt mellette mondjuk megszakításosan csinálni, vagy ha pl hőmérőzöl és tudod hogy mikor nincs peteérésed, mikor a legbiztonságosabb úgy is jó, de ezzel is sok a macera. Megjegyzem én két hónapig csináltam így, meg néha védekezés nélkül is, és nem estem teherbe, de ez nem jelent semmit. Nem annyira biztonságos, mintha pl rendes fogamzásgátlót szednél. Szerintem egyszer azért próbáld ki, mert valami eszméletlen jó gumi nélkül szexelni. Én csaj vagyok és még nekem is hatalmas a különbség. :D
2015. jan. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék fizikális fogamzásgátlót, úgy lenne jó, ha minden akadály nélkül szexelhetnénk :)

De akkor ezek szerint ilyesmi nincs...

Úgyis megyek a nőgyógyászhoz nemsokára, még azért tőle is megkérdezem, de köszi a segítségeteket.

2015. jan. 22. 22:03
 10/20 A kérdező kommentje:

Hőmérőzés meg hasonlók bocs, de elég felelőtlenség...létezik spontán peteérés izgalom hatására, nem is ritkán...

Megszakításos is az előváladékozás miatt meglehetősen kétséges, ráadásul mi pont azért szeretnénk, hogy belémélvezhessen :)

2015. jan. 22. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!