Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok, hogyan emlékeztetitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan emlékeztetitek magatokat, hogy ne felejtsétek el bevenni a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma kezdem el szedni életemben először a fogamzásgátlót. Mindennek tisztában vagyok, de félek, hogy mi van, ha elfelejtem... Egyetemista vagyok, kicsit szétszórt.í

Ti hogyan emlékeztetitek magatokat?



2015. jan. 21. 11:09
 1/10 anonim ***** válasza:
45%

Fogsz egy naptárat, és a napi rutin részévé teszed, hogy az adott napra amikor beszedted teszel egy X-et. Így tudod követni hogy vetetted-e vagy sem, igazából ez egy hétig tartó folyat kb utána megszokod.


Szerintem.

2015. jan. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyszerű...àllìtsd be a telefonod hogy csörögjön... :)
2015. jan. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jaja telefon nálam is.
2015. jan. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A telefonom jelez minden este ugyanabban az időpontban, beállítottam heti ismétléssel, így "ő" sose felejti el :)
2015. jan. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Azzal nincs gond, hogy "ma bevettem-e már?", mert a tabletták felett jelzés van...

Beállítottam a telefonomon is, hogy biztosra menjek! :)

2015. jan. 21. 11:20
 6/10 anonim ***** válasza:
Régen én is a telefonos jelzést alkalmaztam, mostanság meg a mosdó mellett van, szem előtt, ha reggel megyek fogat mosni, mosdani, ilyesmi, mindenképpen észreveszem, és az az eszembe juttatja. Én mondjuk reggel szoktam bevenni, a napot egy nagy pohár vízzel indítani (amivel ugye lenyelem) amúgy is egészséges, azt mondják :)
2015. jan. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is a telefont állítottam be.
2015. jan. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
telefonom jelzi mindennap,plusz mindig kéznél van a fog.gátló levelem :) van egy plusz levél nálam a táskámban is mindig vészesetekre :)
2015. jan. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én sehogy se emlékeztetem magam, nekem valahogy eszembe jut mindig :) Már két éve szedem, egyszer sem hagytam ki. Én a változó napirend miatt esténként szoktam bevenni (8 körül), így alvás előtt mindig átgondolom, bevettem-e aznap, és ha nem, akkor még mindig nem késő pótolni.
2015. jan. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amikor volt rendes szexuális életem, nem felejtettem el bevenni, mert volt, amiről eszembe jutott... :)

Aztán mikor rendszertelenebbé vált, el-elfelejtettem, akkor a nőgyógyászom adott egy kis kütyüt, ami minden nap csipogással emlékeztetett. De a telefon is ugyanezt a célt szolgálja. Aztán átálltam a hüvelygyűrűre, azt meg nem lehet elfelejteni. :)

2015. jan. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!