Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet attól terhesség ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet attól terhesség ha análkor előre folyik az ondó? Mennyi esély van rá hogy bejut?

Figyelt kérdés
Ez az első kapcsolatom szóval nem vagyok túl tapasztalt. Lehet hülye kérdés de én nem tudom...

2015. jan. 20. 23:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A "9" felhasználónak....a spermiumok nagyon jó esetben 72 órát bírnak ki testhőmérsékleten enyhén lúgos ph mellett, de ez drasztikusan lecsökken ha a hőmérsékletet vagy a Ph-t változtatjuk.

Nos a hüvely ph-ja a menstruáció ideje alatt is változik, de többnyire enyhén savas(véd a kórokozóktól), szóval a spermiumoknak nem igazán ideális közeg, nem véletlenül próbáljuk közvetlenül a méhnyakszáj környékére juttatni!!!

A spermiumoknak meg van az a sajátos tulajdonságuk, hogy bár elég mozgékonyak, de mégiscsak be vannak szorítva abba bizonyos vívő-hordozó folyadékba ami védi őket és elég nehezen tudnak maguktól felfelé haladni a gravitáció miatt....főleg nem 5-6 centit.

2015. jan. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#11-es!

A spermiumok mérete kb 3-5 ezred milliméter. Ebben a nagyságrendben gyakorlatilag nem kell számolni a gravitációval, a folyadékok viszkozitása nagyobb erőt jelent (lásd molnárkák a víz felszínén).

2015. jan. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!