Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha nincs TB-m honnan tudok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs TB-m honnan tudok fogamzásgátlót venni? Nem tudto valami oldalt?

Figyelt kérdés
2015. jan. 8. 18:54
1 2 3
 11/22 Droidka válasza:

Szia! Nem jól tudjátok a tb nem kötelező,de igen javallott dolog,mert ha történik veled baleset vagy ilyesmi akkor az életmentő illetve kórházi ellátást meg kell kapja az ember, hiszen nem hagyhatnak meghalni, de be fogják adó módjára hajtani utána a tagon azaz rajtad.

Így ha te most nem fizetsz tb-t az a te dolgod, de hivatalosan semelyik orvos nem hiszem, hogy felír fogamzásgátlót. Vagy a magándokik talán azt nem tudom. Bár a mostani időszakban amúgy sem tudom, hogy a tb támogatja-e a hormonális fogamzásgátlókat. Viszont, ha nem akarsz későbbi esetleges szövődményekbe beleszaladni, jobban jársz ha elmész egy nőgyógyászhoz és mielőtt szeretnél pirulát vizsgáltasd meg magad, hiszen antibiotikumot sem írnak fel előzetes kórisme nélkül, nem véletlenül van ez így.

Szia / sziasztok!

2015. jan. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
menj magánrendelésre, ott nem számít h van e TB-d
2015. jan. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Nekem háziorvos felírta. Egyébként egyetértek az előttem szolokkal. Lehet h te NEM akarod fizetni, a szuleid viszont FOGJÁK!! Ismerosom is szart bele, aztan vegul 300 000res szamlat kapott! Es be fogjak hajtani rajtad! De egyébként az önkormányzatnal is lehet kervenyezni... Ha mar annyira kenyelmes vagy. Egyébként a fogamzasgatlo nem tb tamogatott.
2015. jan. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Egyébként en mindent megtettem h legyen tb-m, egy napig nem voltam biztositva, es majd besz...tam, hogy mi lesz, ha epp akkor történik valami... Bar lehet h nem sokakban van felelossegerzes.
2015. jan. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
A szüleim? Már rég nem élnek...
2015. jan. 12. 07:09
 16/22 A kérdező kommentje:
Gondolom azt hiszitek valami tini vagyok...
2015. jan. 12. 07:10
 17/22 Joe.38 ***** válasza:
Akkor a popsiszex a megoldás. Pénzbe se kerül. Terhes se leszel és szexelhetsz bátran. Oda spriccelhet a pasi nyugodtan.
2015. jan. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nem csoda, írásod alapján elég tininek tűntél...
2015. jan. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Hát már rég nem vagyok az. Írás alapján ne ítélj.
2015. jan. 12. 14:45
 20/22 anonim ***** válasza:
Ok, akkor nem vagy tini, es sajnos a szuleid sem elnek.. Reszvetem. De akkor is be fogják hajtani rajtad azt az osszeget, legyen az 5000, vagy 200 000.. Mint mondtam, az önkormányzatnal tudnak segiteni, amennyiben raszorulo vagy.
2015. jan. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!