Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet módosítani hónapról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet módosítani hónapról hónapra a fogamzás gátló bevételének az időpontját?

Figyelt kérdés
5. hónapja szedek Iamna fogamzásgátló tablettát. Eddig mindig este 8-kor szedtem be a tablettát. De most úgy döntöttem, hogy ez későn van. Mert beköszöntött a vizsgaidőszak, az ünneplések, csalódások időszaka. És egyrészt félek, hogy nem tudom pontosan bevenni, vagy pedig akkor éppen a barátaimmal lógok, és megiszunk valamit. Erre vonatkozó infót nem olvastam/találtam sehol. Megtehetem azt, hogy a következő levél első szemét mondjuk reggel 9-kor veszem be?
2015. jan. 6. 11:22
 1/3 anonim válasza:
Igen, azt úgy kell elvileg. Menstruáció utáni első tablettát már más időpontban szeded be és onnan azt tartod. Minden nap ugyanabban az órában kell beszedni, hogy biztosan hasson.
2015. jan. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szedheted, pl napi félórával tologatod.
2015. jan. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
de azt is megteheted, hogy a következő levelet már nem este, hanem reggel vagy délután kezded el
2015. jan. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!